Metryczki dla dzieci

Pokazano 1-60 z 233 pozycji

Metryczki dla dzieci to wyjątkowa pamiątka dla każdego, kto chce uwiecznić chwilę narodzin dziecka w wyjątkowej formie. Na metryczce najczęściej można znaleźć dane z narodzin dziecka takie jak: imię, nazwisko, datę i godzinę urodzenia, wagę oraz wiele innych informacji w zależności od wybranego wzoru. Metryczka może stanowić nie tylko pamiątkę, ale i ozdobę pokoju dziecięcego. Dzięki wielu wzorom, jakie oferujemy możliwe jest wybranie odpowiedniej stylistyki, która idealnie wpasuje się w stylistykę pokoju.

Metryczki mogą również być wyjątkowym upominkiem dla najbliższych i rodziny. Często nasi Klienci decydują się kupić kilka sztuk, bo chcą obdarować np. dziadków tego typu upominkiem. Ponieważ często narodziny dziecka to wielkie przeżycie metryczka dla dziecka może być również podarowana rodzicom na prezent, dlatego tak naprawdę zakupu może dokonać każdy jedyne, co będzie wymagane to to, aby podać dane dziecka. Oczywiście nie musimy podawać wszystkich danych, wystarczy, że wiemy jak dziecko ma na imię i gdzie się urodziło i kiedy to pozwoli już stworzyć fajny prezent.

Rozmiary w jakich oferujemy plakaty z danymi dziecka są różne od małych w formacie 13x18 cm, po większe a4, a3, a3+ oraz bardzo popularne 30x40 oraz 50x70. Każdy z rozmiarów ma również możliwość dokupienia ramki, co pozwoli od razu stworzyć gotowy prezent, który po obdarowaniu może od razu zawisnąć na ścianie.

Product added to wishlist

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.