Metryczki dla dzieci


Metryczki dla dziecka to nasz autorski pomysł na ozdobienie pokoju dziecięcego. To Small Design jako pierwszy w Polsce zaczął projektować i sprzedawać dla Was te piękne obrazki i plakaty. W 2013 roku jeszcze niewiele osób słyszało o takim rozwiązaniu, jednakże my zaczęliśmy rozpowszechniać je i teraz są znanym i pożądanym elementem wystroju pokoików dziecięcych.

Metryczki to obrazki, na których widnieją dane dziecka spisywane w momencie urodzin - narodziny dziecka to szczególna chwila, którą chcemy uwiecznić, by pozostała w pamięci na długie, długie lata. W momencie urodzenia dziecku nadane jest imię, spisywana jest waga, wzrost oraz godzina w jakiej przyszło na świat. Na metryczce urodzeniowej można znaleźć również datę urodzenia, niekiedy także widnieją imiona rodziców lub nazwisko. Na metryczkach bardzo chętnie rodzice zamieszczają informację o miejscu urodzenia - miejscowości, mieście czy nawet kraju. Tworzyliśmy już różnorakie projekty do wszelkich zakątków świata, najciekawszą metryczką był nietypowy projekt dla milusińskiego z jednego z zoo - wielki słoń dostał naszą metryczkę z okazji urodzin, to było niesamowite wydarzenie.

Czy metryczkę można kupić tylko z okazji urodzin?
Metryczki Small Design nabywane są najczęściej tuż po urodzeniu dziecka lub kilka miesięcy po narodzinach, jednakże stanowią one niesłychanie miły prezent z innych okazji lub nawet jako upominek dla babci czy dziadka lub rodziców chrzestnych. Naszym ciekawym rozwiązaniem są metryczki na roczek, gdzie wpisywane są informacje co dziecko lubi robić, kiedy skończyło roczek, jakie lubi jedzonko lub jaką zabawkę, metryczki z okazji chrztu - idealne rozwiązanie jako prezent na chrzest lub pamiątka dla rodziców chrzestnych.

Metryczka na prezent, czy to dobry pomysł?
Metryczki z danymi dziecka to idealny pomysł dla młodych rodziców, te pierwsze momenty życia dziecka z pewnością dobrze jest zapamiętać i uwiecznić zarówno na zdjęciach jak i na metryczce. Metryczki występują w różnych konfiguracjach - zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca, czasem w niektórych projektach można umieścić zdjęcie malucha. Metryczka na chrzest to również idealny prezent jak i pamiątka z tego szczególnego dnia.

Jaką metryczkę wybrać?
Przede wszystkim ważne jest to, by metryczka się podobała - i rodzicom i w przyszłości dziecku, jeśli rodzice sami wybierają projekt metryczki - wtedy dopasowują do wystroju pokoju dziecięcego lub pomieszczenia, w którym ona zawiśnie. Do każdej metryczki w naszym sklepie możesz dobrać odpowiednią ramkę, dzięki czemu nie trzeba będzie zamartwiać się w co oprawić plakat. Metryczka jest praktycznym i eleganckim sposobem na udekorowanie pokoju, jeśli nie jesteś pewny co spodoba się osobie obdarowywanej spróbuj bardziej minimalistycznych rozwiązań, niektóre projekty są bardzo uniwersalne i sprawdzą się przy każdym wystroju wnętrz.

Uchwycenie tej wyjątkowej chwili jaką są narodziny dziecka nie jest łatwym zadaniem, dlatego też wychodzimy z inwencją i chcemy pomóc Wam w tym czasie. Przygotowaliśmy wiele metryczek - wiele kolekcji, abyście mogli wybierać do woli. Metryczki urodzeniowe to szczególny prezent i dodatek do wnętrz.

Grafika na metryczce musi pasować przede wszystkim do wnętrza pokoju, dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rozwiązań neutralnych i uniwersalnych, prostych i minimalistycznych jak również metryczkowe szaleństwo kolorowe - zwierzątka, motywy leśne, morskie, wróżki, laleczki, smoki, dinozaury, autka czy samoloty. Każdy znajdzie doskonałe dla siebie rozwiązanie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje na temat cookie znajdziesz w polityce prywatności.